Staňte se našim fanouškem a získejte
nejaktuálnější info na našem facebooku
Naše stránka na facebooku

Stínící technika

Naší nabídku jsme rozšířili o klasické rolety, duo rolety, skládané rolety, plisované žaluzie, posuvné japonské stěny, vertikální žaluzie, dřevěné žaluzie.

Široký výběr látek a barevných odstínů pro dokonalé sladění s Vašim interiérem.
(plně funkční vzorky vystavené na vzorkovně)

 

Skládané rolety

Luxusní dojem s nádechem romantiky Vám propůjčí samotný pohled na skládanou roletu. Pro Váš útulný domov bude zhotovena z nejkvalitnějších látek různého složení, barev a motivů. Vhodný typ skládané rolety – bez výztuží nebo s výztužemi v různém provedení – vybereme s ohledem na dezén látky tak, aby bylo možné skládanou roletu vypracovat k dokonalosti nejvyššího stupně. Pro efektivnější zatemnění místnosti lze vyrobit skládanou roletu také s podšívkou.

 

Rolety

plní nejen dekorativní funkci, ale zároveň i zastiňovací. Intenzitu zastínění lze zvolit dle různých typů látky – světelně propustná pro příjemné ztlumení slunečního svitu, dekorativní nebo zcela zatemňovací pro klidný spánek. Zajímavé jsou také látky trendových dezénů. Technicky dokonalé provedení z materiálu střiženého na míru nabízí klasická roleta. Ovládání sestávající z řetízku plastového nebo kovového zaručuje snadnou manipulaci. Nabízí se klasické pružinové rolety, stejně tak jako rolety v kazetovém provedení pro dosažení lepšího zastínění prostoru.

 

Duo rolety

Kombinace běžné rolety s využitím funkce horizontální žaluzie nabízí duo roleta. Libovolným posunem průsvitných a neprůsvitných pruhů na látce je možné optimálně regulovat přísun světla do místnosti.

 

Japonské posuvné stěny

Elegantní a netradiční druh zastínění v japonském stylu patří mezi netradiční druhy stínicí techniky a přináší našim klientům neobvyklé možnosti a vysokou míru originality. Základem stěny jsou libovolně nastavitelné vertikální pásy vyrobené z látek nebo dřevěných tkanin.. Jednotlivé látkové panely vytvářejí souvislou stěnu, kterou je možno snadným shrnutím libovolně rozdělovat a dotvářet tak podle libosti okolní prostředí. Můžete ji použít také k rozdělení větší místnosti. A pokud si zvolíte provedení panelu s dřevěnou lamelou, bude působit Váš interiér nejen moderně a originálně, ale i velmi přirozeně. Shrnování panelů se děje pomocí ovládací tyče nebo ovládací šňůrky.

 

Plisované žaluzie

Kolekce plisovaných žaluzií je určena pro ty, kteří chtějí bydlet stylově a kladou přitom velký důraz na perfektní ochranu před světelnými paprsky. Nabízí se zde široký výběr barev i materiálů v různém stupni průsvitnosti světla. Samozřejmostí je dokonalé zpracování vlastní plisované žaluzie. Plisované žaluzie je možné ovládat šňůrkou, řetízkem, klikou nebo motorem.

 

Vertikální žaluzie

Vhodným výběrem lamel v líbivé barvě a dezénu můžeme vytvořit příjemný interiér také v privátní sféře. Snadno nastavitelné lamely dodávané ve dvou šířkách zaručují účinnou ochranu proti slunci bez toho, aby bylo zcela zamezeno přístupu denního světla. Vertikální žaluzií je možné vytvořit také falešnou stěnu a rozdělit tak větší prostor.

tvorba webových stránek
Kuchyně a interiéry Zábřeh Komárková Jana  Svobodov 12a, 789 01 Zábřeh  +420 777 450 360  j.komarkova1@gmail.com