Staňte se našim fanouškem a získejte
nejaktuálnější info na našem facebooku
Naše stránka na facebooku

Nabízíme ubytování v soukromých luxusně vybavených apartmánech s privátní infrasaunou na pokoji a pro všechny apartmány společnou „Relaxační odpočinkovou wellness zónou“  nedaleko ZOO Lešná a krajského města Zlín.

Ubytování v našich apartmánech se nachází v samostatném poschoďovém apartmánovém domě s celkem šesti apartmány ( 3 apartmány v každém patře) a wellness zónou v centru malé obce Vlčková, která leží cca 10 kilometrů severovýchodně od centra krajského města Zlín a 5km od ZOO Lešná, která patří k nejkrásnějším místům Moravy a k nejnavštěvovanější zahradě České republiky. Originalitou ZOO je členění areálu podle kontinentů. Spojení s městem obstarává pravidelná autobusová linka, která zastavuje přímo před našimi apartmány.

Součástí vybavení JavorovéhoOřechovéhoDubového a Kaštanového apartmánu je soukromá infrasauna přímo v každém apartmánu, kterou mohou ubytovaní hosté kdykoliv zdarma použít a zpříjemnit si tak chvíle strávené pobytem u nás. V Třešňovém apartmánu infrasauna na pokoji umístěná není.

Pro všechny apartmány je v čase od 16.00 -20.00 hodin (po-ne) k dispozici za poplatek „Relaxační odpočinkova wellness zóna“, kde najdete vířivou vanu, carbonovou saunu, Finskou saunu, ohřívací lavici, kneipův chodník a ochlazovací sud i ledové vědro.  Po předchozí dohodě je možno pro naše ubytované klienty objednat WELLNESS i privátně mimo uvedený čas, tak aby si relaxaci vychutnali a užili v soukromí. 

Rovněž lze v našich apartmánech využít MASÁŽ zkušeným terapeutem a dopřát tak regeneraci celému tělu. Naše masáže „Deep Tissue“ jsou určeny pro všechny.

Přímo u apartmánu je společná venkovní terasa, kde je v letních měsících pro děti k dispozici pískoviště s hračkami, skluzavka, odrážedla, koloběžka, různé houpačky a trampolína. Na terase je pro klienty ze všech apartmánů přichystán příruční gril, ohniště, krb, ruské kuželky, fotbálek, šipky, basketbalový koš, slunečník a kompletní venkovní nábytek. 

Při nepříznivém počasí můžete využít naši wellness zónu, společenské hry nebo si přečíst nějakou knížku z naší knihovny.

Rovněž je možné s dětmi využít  jen pár metrů od našich apartmánů (hned za hasičskou zbrojnicí) obecní venkovní hřiště a další dětské hřiště najdete v areálu přírodního koupaliště u objektu Koliby na konci obce. 

Venkovní objekt je celý uzavřený a oplocený.

V zimním období je pro nadšence lyžařského sportu v dojezdové vzdálenosti 10km od našich apartmánů SKI areál Troják, Tesák, Trnava, Rusava, Pozděchov, Jasenka a Lyžařský svah Zlín,  převážně s umělým zasněžováním a možností i večerního lyžování. Např.běžkařské  stopy ze Ski areálu Troják jsou vedeny oběma směry po hřebenu na Tesák, Tři kameny, Hostýn až do Bystřice p.H. Na opačnou stranu na Bludný, Čečetkov, Lazy až do Valašského Meziříčí. Hostýnská magistrála nabízí 52 km značených a upravovaných běžkařských tras.

Turistické trasy nejen okolo Vlčkové, jsou vhodné jak pro pěší, tak také pro cykloturistiku a běžkaření. K letní rekreaci zde slouží areál přírodního koupaliště s občerstvením Koliba. 

TIPY na výlety, zajímavosti z našeho kraje, přírodní památky, muzea, hrady, zámky a turistické trasy najdete na samostatné stránce našeho webu. 

Využijte nabídky našich „Pobytových balíčků“ s privátním nebo společným pobytem v „Relaxační wellness zóně“ https://www.apartmany-vlckova.cz/pobytove-balicky/ a k dokonalému uvolnění si dopřejte naši masáž „Deep Tissue“, kde se svěříte do rukou zkušeného terapeuta.

Přijďte se nechat hýčkat nádhernou přírodou a krásnou atmosférou nejen Hostýnských vrchů, ale i Valašska … 🙂

Domácí mazlíčci nejsou v apartmánech  povoleni !!!

On-line rezervace

https://www.apartmany-vlckova.cz/on-line-rezervace/ 

 


 

Všechny apartmány jsou vytápěny ústředním topením.

V našich apartmánech se používají přezůvky !

Povlečení, ručníkový a utěrkový servis je pro nás samozřejmostí, stejně tak jako jar, tablety do myčky, tekuté toaletní mýdlo na umyvadle, či toaletní papír …

Parkoviště a venkovní plochy jsou 24 hodin denně monitorovány kamerovým systémem.

Zákaz kouření v celém objektu.

Domácí mazlíčci nejsou povoleni.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 

Reference

Neustále se snažíme a zkvalitňujeme své služby. Důkazem je stále větší počet spokojených zákazníků, kteří využívají naší nabídky k ubytování s veškerým komfortem. Náš zákazník je naší prioritou, proto je veškerá naše snaha a pozornost zaměřena právě na něj. Věříme, že budete s pobytem u nás spokojeni, jakékoli připomínky samozřejmě vítáme.

Na níže uvedeném odkazu si díky Slideshow můžete prolistovat a přečíst autentické hodnocení a  jednotlivé reference  klientů, kteří nás navštívili … 🙂

Další reference je možno shlédnout na portálech Google, Seznam a Tripadvisor

 

Aktuální info o probíhajících akcích v okolí získáte na našem Facebooku… 🙂

 
 

Dárkový poukaz

U nás můžete svým rodičům, kamarádům, blízkým objednat „Dárkový poukaz“ na týdenní nebo třeba víkendový pobyt  a to pro jakoukoliv příležitost jako jsou například narozeniny, výročí nebo jen tak pro radost…..             
 
 
 
 
 

Více informací najdete zde: APARTMAN VLČKOVÁ

 

 

Další informace můžete získat i na našem FACEBOOKU

Facebook ikona

 
tvorba webových stránek
Kuchyně a interiéry Zábřeh Komárková Jana  Svobodov 12a, 789 01 Zábřeh  +420 777 450 360  j.komarkova1@gmail.com