Staňte se našim fanouškem a získejte
nejaktuálnější info na našem facebooku
Naše stránka na facebooku

Řešíte nedostačující tepelný komfort v bytě nebo kanceláři ? Chcete mít komfortně teplou podlahu? Rekonstruujete? Stavíte? Máme pro Vás skvělé řešení pro nádherně teplou podlahu, bez nutnosti stavebních úprav a to podlahové topené folie, které lze umístit pod plovoucí nebo vinylovou podlahovou krytinu nebo v kombinaci s podložkou HEAT-PAK i pod PVC či koberec. Tyto sady topných folií jsou vhodné i pro montáž „svépomocí“.

Sady topných folií o výkonu 80 W/m² nebo 60 W/m²- o šířce 0,6m nebo 1m, s různými příkony a délkami. Kompletní přehled těchto sad TOPNÝCH FOLIÍ najdete na našem Eshopu Jana, kde je můžete zakoupit i pro instalaci svépomocí. V našem sortimentu najdete i TOPNÉ ROHOŽE  vhodné pod dlažbu například do koupelen nebo vstupních chodeb a obývacích hal.  VŠE O PODLAHOVÉM VYTÁPĚNÍ S NÁVODY K POUŽITÍ A INSTALACI NAJDETE ZDE

Sady topných folií jsou prodávány ve dvou plošných příkonech (oba v šířkách 0,6 m a 1,0 m): 60 a 80 W/m² které jsou vhodné k podlahovému vytápění i ke krátkodobé temperaci vybraných zón podlahy (např. jen před sedací soupravou nebo kuchyňskou linkou.)

Pokud řešíte pokládku svépomocí, předem si rozvrhněte jak budete folie pokládat – určíte tak potřebný počet pásů folie (sad) i jejich šířku a délku. Připojovací vodiče od každé sady se pak vedou podél stěny do instalační krabice. Topné folie i připojovací vodiče lze dle potřeby krátit (sada obsahuje izolační terčíky na izolaci sběrnice folie v místě střihu), nelze ale upravit šířku folie – odstřihnutím sběrnice je folie znehodnocena.

V případě zájmu o koupi topných folií nebo realizace včetně dodávky a pokládky plovoucí nebo vinylové podlahy nás neváhejte kontaktovat.

email: j.komarkova1@gmail.com , tel. 777450360

 

 

tvorba webových stránek
Kuchyně a interiéry Zábřeh Komárková Jana  Svobodov 12a, 789 01 Zábřeh  +420 777 450 360  j.komarkova1@gmail.com