Staňte se našim fanouškem a získejte
nejaktuálnější info na našem facebooku
Naše stránka na facebooku

Kuchyňské linky na míru

Zakázková výroba kuchyní patří mezi priority firmy Kuchyně Komárek. Součástí našich služeb je nezávazný poradenský a konzultační servis včetně zpracování návrhů v 3D provedení.

Po schválení a odsouhlasení zákazníkem následuje odborné zaměření přímo na místě budoucího díla a na závěr vlastní realizace výroby včetně následné montáže a popřípadě odborné zapojení elektrospotřebičů servisním technikem.

Kompletní dodávka kuchyní na míru včetně spotřebičů

Dle Vašich požadavků doplníme Vaše kuchyně o celou škálu doplňků – drátěné programy, odpadkové koše, osvětlovací rampy, barové pulty atd. Nabídneme Vám i široký sortiment vestavných kuchyňských spotřebičů od renomovaných firem a rozšířený sortiment jídelních stolů a židlí.

Každá kuchyně na míru vyrobená naší firmou je originál, nejčastěji tvořený důsledně dle požadavků a představ zákazníka. Kuchyně je nejsložitější celek v každé domácnosti, proto podcenění zpracování projektu se nemusí vždy vyplatit.

Ovládněte svůj prostor – s BLUM a DYNAMIC SPACE

Při výrobě našich kuchyní využíváme kování světového prestižního výrobce značky Blum a rovněž nový standard pro praktické kuchyně tzv. Dynamic Space , který umožňuje kuchyni přehledně rozdělit do zón, plynulou práci a pohodlí v kuchyni, dostatek úložného prostoru a vysoký komfort pohybu, což jsou tři hlavní atributy moderní praktické kuchyně … Zohledněte je a získáte úplně jednoduše kuchyň, která se bude hodit právě k Vám do Vašeho interiéru.

U firmy Blum se všechno točí kolem pohybu. S tímto kováním se stává z otvírání a zavírání nábytku zážitek, a rovněž se zvyšuje komfort pohybu ve všech místnostech v bytě, zejména v kuchyni. Společnost Blum nabízí výrobky, které Vás přesvědčí díky promyšlené funkci, uznávanému designu a dlouhé životnosti.

Kuchyňské studio Zábřeh

Kuchyně, kuchyňské doplňky a kuchyňské spotřebiče si můžete prohlédnout v naší vzorkovně v Zábřehu. Rovněž Vám tam budou k dispozici naši školení odborníci, kteří Vám ochotně zodpoví jakýkoliv dotaz.

 

nejnovější realizace interiérů najdeš na zdi a v albech našeho Facebooku – fotogalerie doplňujeme příležitostně

klikni ZDE

tvorba webových stránek
Kuchyně a interiéry Zábřeh Komárková Jana  Svobodov 12a, 789 01 Zábřeh  +420 777 450 360  j.komarkova1@gmail.com