Staňte se našim fanouškem a získejte
nejaktuálnější info na našem facebooku
Naše stránka na facebooku
01. 04. 2015

Návrhy a realizace moderních interiérů a kuchyní na míru

Plánujete novou kuchyň nebo Vaše stará kuchyňská linka si již zaslouží rekonstrukci?  Nechcete si zařizovat interiér prostřednictvím tuctového nábytku z velkých profláknutých obchodních řetězců, který mají všichni sousedé, kde je sice velmi příznivá cena, ale chybí zde originalita a nápad ? Chybí Vám jasná představa o kompletním vzhledu Vašeho interiéru ?  Tak jste u nás na www.kuchyne-komarek.com ( https://www.facebook.com/komarkovajana.kuchynekomarek ),  na správné adrese – firma Kuchyně Komárek se zabývá návrhem a realizací interiérů na klíč, říká Jana Komárková jednatelka společnosti KUCHYNĚ Komárek Jana Komárková s.r.o., která má provozovnu v Zábřeze na ulici Svobodov 12a (naproti kotelně na sídlišti Severovýchod).

Nechte si navrhnout a zrealizovat bytový interiér na klíč

Dle Vašich zadání Vám vypracujeme 3D vizualizaci a Váš vysněný bytový interiér začne nabývat konkrétních obrysů. Postupně se začnete na svůj nový interiér nebo mnohdy třeba atypickou kuchyň na míru, ložnici, obývací stěnu, chodbu  nebo dětský pokojíček těšit. Pokud se jedná o rekonstrukci bytu, doporučujeme se dopředu zamyslet nad tím, co Vám ve stávajícím interiéru a  kuchyni vyhovuje a co by jste chtěli případně změnit. Například každá kuchyňská linka je limitována daným prostorem místnosti a mnohdy i umístěním vody, elektřiny a odpadů, které ne vždy lze změnit. Podle doporučení zónového plánování Dynamic Space od firmy Blum, Vám pomůžeme Vaši novou kuchyň uspořádat plynule, přehledně a prakticky. Navíc díky těmto postupům získáte více úložného prostoru pro ukládání zásob a věcí ve Vaší kuchyni.

S malými či atypickými interiéry umíme kouzlit

Pokud máte malý byt – nevadí – i s ním se dá kouzlit a vytvořit praktické a designově krásné pohodlné bydlení, které doladíme pomocí moderní sedací soupravy, či správným zvolením jídelních židlí a jídelního stolu. Interiér můžeme oživit též pomocí různých barevných dekorací, bytových doplňků a v neposlední řadě vhodným zvolením svítidla, pro vytvoření dokonalého osvětlení. Pomůžeme Vám navrhnout a vytvořit interiér Vašich snů, který oslní a zaujme každého, kdo do něj vstoupí.

vizitka KUCHYNE Komarek

 

Kuchyne Komarek Interiery

Provádíme návrhy kompletních bytových interiérů s důrazem kladeným na jejich praktičnst, pohodlné užívání a design…

Specializujeme se na výrobu zakázkového nábytku na míru včetně atypických interiérů. Vyrobíme jakékoli interiérové prvky, pro všechny bytové i komerční interiéry…

Profesionální odborná montáž a instalace námi vyrobeného nábytku je samozřejmostí. Po dohodě možno provést demontáž a likvidaci původního zařízení interiéru…

tvorba webových stránek
Kuchyně a interiéry Zábřeh Komárková Jana  Svobodov 12a, 789 01 Zábřeh  +420 777 450 360  j.komarkova1@gmail.com